reklama

Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z  art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

1. Administrator Danych Osobowych

1.1. Administratorem Danych Osobowych jest firma: DK MEDIA s.c. Justyna Dybcio, Łukasz Korycki, ul. Stawki 3, 08-400 Garwolin, Polska, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 508 590 073.

2. Cel zbierania danych

2.1. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowch Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analiza odwiedzin w serwisie www.wirtualnygarwolin.pl oraz w serwisie www.ogloszenia.wirtualnygarwolin.pl.

2.2. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

2.3. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

2.4. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości

3. Narzędzia analityczne

3.1. Zaakceptowanie warunków niniejszej polityki, jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania zgoda potwierdzona w oknie informacyjnym wyświetlonym w serwisie. Odbiorcami danych są Google Analytics, Facebook, Google AdSense, Grupa NetSprint sp. z.o.o., WhitePress sp. z o.o.

4. Czas przetwarzania danych

4.1. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

5. Prawa internauty

5.1. Użytkownik portalu ma prawo do wycofania się z tej zgody z punktu 3, w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania.

5.2. Użytkownik portalu ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego.

5.3. Dane są wykorzystywane do profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics, Facebook. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania ? prosimy skorzystać z ustawień przeglądarki.

5.4. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych lub z Inspektorem Ochrony Danych.

6. Zabezpieczenie Danych

6.1 Administrator Danych Osobowych stosuje odpowiednie środki techniczne zapewniające ochronę przetwarzanych danych, a w szczególności zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, przetwarzaniem z naruszeniem prawa oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

7. Zmiany polityki prywatności

7.1 Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.