Tu dodasz ogłoszenie

Pracarss
Garwolin ogłoszenia drobne wszystkie

Elektromonter_1
Opis  Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat prowadzi budowy w Polsce i poza jej granicami. Zatrudniamy około
11
OpisOperator koparki: WARSZAWA – praca stacjonarna   Oferujemy: Umowę o pracę, stawka od 20 zł netto/h  + premii akordowe,
11
OpisPracowałeś jako Monter wod-kan?? Montowałeś rury na zewnątrz?? Albo chcesz się nauczyć?? ZADZWOŃ !! MAMY PRACĘ !!
11
OpisOferujemy: Umowę o pracę, wynagrodzenie od 18 złotych netto/h, praca od 7 do 16, narzędzia i odzież. Wymagamy doświadcze
OpisPraca - Specjalista ds. sprzedaży Miejsce pracy: Garwolin Opis stanowiska: - Aktywna sprzedaż produktów i usług - Pozys
OpisOpis stanowiska:- transport materiałów budowlanych, rozładunek HDS,- współpraca z dostawcami i klientami.Wymagania:- pra
otto aktualne
Opis  OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która ofe
OpisGabinet stomatologiczny w Miętnem przyjmujący tylko pacjentów prywatnie nawiąże współpracę z lekarzem dentystą. Posiadam
Logo_HC
Opis  Huta Szkła „Czechy" S.A.  jest wiodącym na rynku polskim producentem opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmety
28c2d5--spawacz-gt-praca-od-zaraz--kielce-zdjecia
OpisRandstad Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko: operator tech