Tu dodasz ogłoszenie

Operator/-ka pakujący/-a

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel. 25 685 48 22
email: rekrutacja@huta-czechy.com.pl
Dodane 2019-05-15 11:41:08

Huta Szkła „Czechy" S.A.  jest wiodącym na rynku polskim producentem opakowań szklanych na potrzeby przemysłu kosmetycznego i spożywczego.

Obecnie w  związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej poszukujemy pracowników na stanowisko :

Zakres obowiązków:

  • zdejmowanie opakowań szklanych z linii produkcyjnej

  • weryfikacja jakości opakowań szklanych zgodnie z procedurami
  • pakowanie wyrobów gotowych do palet zgodnie z kartą technologiczną pakowania wyrobów

 Wymagania:

  • sprawność manualna

  • dokładność
  • doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnej

 Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • nowy i atrakcyjny system wynagrodzeń
  • regulaminową premię miesięczną
  • premię zależną od absencji
  • dodatek stażowy uwzględniający całościowy staż pracy, doliczany do stawki godzinowej
  • dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym
  • świadczenia z ZFŚS

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016r.) – RODO”. Administratorem danych jest Huta Szkła „Czechy” S.A. z siedzibą: Trąbki, ul. Osadnicza 8, 08-440 Pilawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 33271
Wyświetlony: 66
Wygasa: 2019-06-14 11:41:08