(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

FOTOGRAF PRODUKTOWY

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2024-03-07 08:28:02

Opis

FIRMA LECHPOL ELECTRONICS LESZEK POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina

Nr Ref.: FOTO/2024

Główne zadania:

-     przygotowywanie i aranżacja produktów przed zdjęciem,

-     obsługa sprzętu fotograficznego, w tym aparatów, statywów, oświetlenia,

-     retuszowanie zdjęć produktowych,

-     przygotowywanie zdjęć do publikacji na stronach internetowych,

-     korekta nieprawidłowości na zdjęciach,

-     współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie działań związanych z fotografią i retuszowaniem.

Wymagania:

-     znajomość obsługi sprzętu fotograficznego,

-     umiejętność pracy w Adobe Photoshop, Camera Raw lub Adobe Lightroom,

-     umiejętność pracy z oświetleniem studyjnym,

-     precyzja oraz skrupulatność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat,

 - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

 - interesującą pracę w przyjaznej atmosferze,

- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

- możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 44662
Wyświetlony: 46
Wygasa: 2024-04-06 07:28:02

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from