Tu dodasz ogłoszenie

Dam pracę - Kierownik Produkcji

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel: 690609710,
e-mail: biuro@mewat.eu
Dodane 2020-06-16 09:00:30

Opis

Stanowisko: Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Wola Rębkowska

Twoje korzyści:
• Praca w siedzibie firmy, w przyjaznej atmosferze,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Ciekawe obowiązki oraz możliwość rozwoju,

Twoje zadania:
• Kierowanie zespołem, nadzorowanie terminowości oraz poprawności pracy w celu zapewnienia realizacji celów produkcyjnych, zlecanie i rozliczanie wyników pracy zespołu, podnoszenie efektywności oraz motywacji do pracy,
• Zarządzanie czasem pracy podległych pracowników produkcyjnych i budowanie relacji,
• Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego; tworzenie planu produkcyjnego i odpowiedzialność za jego terminowe wykonanie,
• Nadzorowanie prac montażowych przy prefabrykowaniu rozdzielnic elektrycznych,
• Nadzór nad bezpieczeństwem, środkami trwałymi, budżetem, przeglądami i częściami zamiennymi,

• Nadzór nad komponentami wydawanymi na produkcję, produkcją w toku i inwentaryzacją,

• Diagnozowanie obszarów do optymalizacji,

• Analiza wydajności produkcji i raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego,

Twoje kompetencje:
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym;

• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
• Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
• Umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji w sytuacjach trudnych oraz pod presją czasu,
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych i dokumentacji technicznej,

• Znajomość zagadnień związanych z pracą układów elektrycznych,

• Umiejętność zarządzania procesem i zespołem,

W treści CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski z siedzibą w Woli Rębkowskiej, ul. Przemysłowa 45, moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 36598
Wyświetlony: 203
Wygasa: 2020-07-16 09:00:30