(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Kontakt tel: 722221182, email: hr@brueggen.com
Dodane 2024-05-08 13:08:36

Opis

  • Brueggen Polska Sp. z o.o.
    Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.
    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    (Młodszy) Automatyk

    Miejsce pracy: Celejów (pow. garwoliński) Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:
    • Zapewnienie sprawnego działania urządzeń poprzez: bieżące i okresowe konserwacje oraz naprawy.
    • Szybkie i skuteczne diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek technicznych w zakresie układów elektrycznych, automatyki i sterowania.
    • Wykonywanie działań prewencyjnych zgodnie z założonym harmonogramem.
    • Modyfikowanie istniejących i wykonywanie nowych instalacji elektrycznych oraz systemów sterowania.
    • Zgłaszanie pomysłów usprawnień i projektów optymalizacyjnych.

    Oczekiwania wobec kandydatów:
    • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (Automatyka, Mechatronika lub pokrewne).
    • Znajomość układów automatyki przekaźnikowo-stykowej.
    • Umiejętność interpretacji dokumentacji technicznej i technologicznej w tym schematów elektrycznych.
    • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej ze szczególnym uwzględnieniem układów napędowych opartych na falownikach i serwonapędach (Siemens, SEW, Danfoss).
    • Dokładność, samodzielność, komunikatywność.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy (3 dni: 6:00 - 18:00; 3 dni wolne; 3 noce: 18:00 - 6:00; 3 dni wolne).

    Mile widziane:
    • Absolwent lub student ostatnich lat (kierunek Automatyka, Mechatronika lub pokrewne),
    • Doświadczenie w diagnostyce przyczyn awarii, naprawie maszyn i urządzeń,
    • Uprawnienia SEP energetyczne i gazowe,
    • Umiejętność programowania i diagnostyki sterowników PLC,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

    Oferujemy:
    • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
    • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez program szkoleń.
    • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, świąteczne bony.

    Więcej ofert na stronie: www.brueggen.com.pl w zakładce PRACA
    Aplikuj online lub wyślij CV z nazwą stanowiska na adres e-mail.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 44981
Wyświetlony: 45
Wygasa: 2024-06-07 13:08:36

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from