Tu dodasz ogłoszenie

Technolog Programista CNC

Kontakt Kontakt: tel.: 25 7541224, email: rekrutacja@warynski.org
Dodane 2022-08-05 12:54:31

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Waryński Origin Sp. z o.o. w Żelechowie aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Technolog Programista CNC.

Zakres obowiązków:

•          programowanie maszyn numerycznych (CNC) (frezarek 3,4-osiowych i tokarek),

•          dobór narzędzi i parametrów skrawania,

•          realizacja harmonogramu produkcji,

•          kalkulacje ofertowe,

•          opracowywanie procesów technologicznych wykonywanych elementów,

•          optymalizacja procesów produkcyjnych,

•          nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi.

Nasze wymagania:

•          praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem i narzędzi,

•          wykształcenie techniczne,

•          biegła znajomość rysunku technicznego,

•          znajomość programów CAD/CAM (najlepiej INVENTOR),

•          znajomość systemów sterowania Fanuc mile widziana,

•          odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność,

•          umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         możliwość rozwoju,

·         wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i umiejętności, rosnące wraz z kompetencjami.

Zainteresowanych podjęciem zatrudnienia prosimy o kontakt w godzinach: 7-16

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (ofercie pracy) dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Technolog Programista CNC, prowadzonego przez Waryński Origin Sp. z o.o. z siedzibą w Żelechowie przy ul. Traugutta 52

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 41560
Wyświetlony: 22
Wygasa: 2022-09-04 12:54:31
Joomla! Hosting from