Tu dodasz ogłoszenie

TATRA SPRING POLSKA - APARATOWY

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@tatraspring.com
Dodane 2022-05-13 13:37:02

Opis

Tatra Spring Polska Sp. z o.o. to firma zajmująca się usługową produkcją kosmetyków dla wiodących marek światowych. Zlokalizowana jest w Garwolinie, przy obwodnicy od strony  Warszawy.

Na rynku polskim istniejemy od 2008 roku. Nasze początki działalności to głównie konfekcjonowanie oraz wszelkiego rodzaju usługi pakowania zestawów upominkowych. W kolejnych latach poszerzyliśmy nasze portfolio usług o mieszanie i napełnianie perfum, kremów i balsamów.   

W 2015 roku nasza firma stała się częścią włoskiej firmy Cosmint – renomowanej firmy produkującej kosmetyki dla klientów z całego świata.  Dzięki temu firma weszła w fazę dynamicznego rozwoju i znacząco poszerzyła gamę oferowanych usług. W 2017 roku przeprowadziliśmy transfer nowych technologii z Włoch co zaowocowało dalszym wzrostem produkcji. Obecnie firma należy do włoskiej grupy Intercos Group (https://www.intercos.com/), posiadającej fabryki kosmetyków na całym świecie. Tatra Spring zatrudnia obecnie ponad 500 pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

APARATOWY

miejsce pracy : Garwolin

 

Główne obowiązki:

·        Odważanie surowców do produkcji mas kosmetycznych

·        Załadunek surowców do zbiorników mieszających

·        Prowadzenie  procesu mieszania mas kosmetycznych

·        Mycie i dezynfekcja urządzeń produkcyjnych, zbiorników magazynowych, elementów stacji uzdatniania wody

 

Wymagania:

·        Wykształcenie minimum zawodowe

·        Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

·        Dobra organizacja pracy własnej

·        Samodzielność

·        Odpowiedzialność

·       Komunikatywność

 

Oferujemy:

·        Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym

·        Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze +dodatki)

·        Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

·        Kontakt z nowoczesnymi technologiami

·        Pakiet opieki medycznej z możliwością dołączenia członków rodziny

·        Pakiet świadczeń socjalnych (m. in. dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, zwrot części kosztów za bilety o charakterze kulturalno-sportowym, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych)

·        Ubezpieczenie na życie z możliwością dołączenia członków rodziny

·        Świadczenia na święta

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie maila: APARATOWY.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez Tatra Spring Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tatra Spring Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Tatra Spring Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie przy ul. Trakt Lwowski 155. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana/Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 

Więcej aktualnych rekrutacji znajduje się na naszej stronie internetowej: www.tatraspring.com w zakładce PRACA.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 41059
Wyświetlony: 33
Wygasa: 2022-06-12 13:37:02

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Firma Silniki Ford zatrudni pracowników do rozkręc ...

Ogłoszenia specjalne (3)

Firma Silniki Ford zatrudni pracowników do rozkręc ...

Wyszukiwarka ogłoszeń

Joomla! Hosting from