(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Specjalista ds sprzedaży i zakupów j. fran. i ang.

Dodaj do ulubionych
Kontakt ANBUD
Jędrzejów Nowy 101
05-306 Jakubów
tel. 693329339
Dodane 2023-03-29 13:51:48

Firma ANBUD zajmująca się sprzedażą maszyn rolniczych i budowlanych zatrudni pracownika

Wymagania:

- znajomość języka francuskiego i angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

- obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

- znajomość branży rolniczej i fachowego słownictwa będzie dodatkowym atutem

Zadania:

- utrzymywanie kontaktów z klientem zagranicznym ( zakup / sprzedaż maszyn )

- pozyskiwanie nowych klientów

- analizowanie ofert na portalach zagranicznych

- gotowość do odbywania delegacji zagranicznych

- nadzór nad dokumentacją

- zamieszczanie ofert sprzedażowych na naszej stronie www oraz portalach zewnętrznych

- dbanie o wysoką jakość kontaktów i wizerunek firmy

Oferujemy:

- ciekawą pracę i możliwość rozwoju

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system premiowy

- narzędzia niezbędne do pracy

- wsparcie przy wdrożeniu się w nowe obowiązki

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 42943
Wyświetlony: 115
Wygasa: 2023-04-28 13:51:48

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from