(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

SERWISANT URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2022-09-29 08:09:04

Opis

FIRMA LECHPOL POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina

Nr Ref.: serwis/2022

Główne zadania:
- serwis urządzeń elektronicznych np. radia samochodowe, nawigacje, głośniki, tablety, smartfony itp.
- doradztwo techniczne w zakresie urządzeń elektronicznych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność precyzyjnego lokalizowania usterek
- bardzo dobra znajomość zagadnień elektrycznych/elektronicznych
- wykształcenie min. średnie techniczne
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolności organizacyjne

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 41971
Wyświetlony: 46
Wygasa: 2022-10-29 08:09:04

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from