(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

pracownik produkcji - od zaraz

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882432162
Dodane 2022-06-23 09:33:34

Dla naszego klienta z branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko produkcyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami czekamy na Twoje zgłoszenie.

ZAAPLIKUJ przez formularz https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-linii-kompletacji-zamowien-2022_garwolin_79200/

ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o treści PRACA, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach.

oferujemy

- wynagrodzenie do 19,50 brutto/h

- umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)

- możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego

- bogate paczki z kosmetykami raz na kwartał

- pracę w klimatyzowanych pomieszczeniach

- dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy Garwolin; Dęblin- Łaskarzew Garwolin; Zambrzyków Garwolin; Pilawa Garwolin; Żelechów Górzno Garwolin; Godzisz Garwolin; Wilczyska Miastków Garwolin; Kletnia Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów Choiny Garwolin; Dudka - Garwolin

zadania

- pakowanie gotowych wyrobów

- kompletowanie zamówień dla Ambasadorek Piękna

- obsługa prostych maszyn na produkcji

oczekujemy

- gotowości, zdolności oraz dyspozycyjności do pracy w trybie zmianowym

- przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

- nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy !

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 41296
Wyświetlony: 63
Wygasa: 2022-07-23 09:33:34

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from