(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

pracownik magazynowy - praca w Garwolinie od zaraz

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882432162
Dodane 2022-06-24 08:47:02

Chcesz podjąć zatrudnienie w fabryce produkującej i dystrybuującej kosmetyki?

Dla naszego klienta branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik magazynowy

ZAAPLIKUJ https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pracownik-magazynowy-2022_garwolin_79268/

oddzwonimy do Ciebie i opowiemy Ci o ofertach pracy jakie aktualnie posiadamy

oferujemy

- stawkę godzinową do 24,30 zł brutto

- dodatki za frekwencję w pracy (premia+ paczki z kosmetykami)

- umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)

- możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego

- pracę w klimatyzowanych pomieszczeniach

- dofinansowany dojazd do pracy na trasach:

Puławy Garwolin; Dęblin- Łaskarzew Garwolin; Zambrzyków Garwolin; Pilawa Garwolin; Żelechów Górzno Garwolin; Godzisz Garwolin; Wilczyska Miastków Garwolin; Kletnia Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów Choiny Garwolin; Dudka - Garwolin

zadania

- transport wewnętrzny komponentów (nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe)

- skanowanie pobranych kartonów przy pomocy skanera

- stała kontrola zawartości półek z produktami

- uzupełnianie dziennych raportów pracy

oczekujemy

- gotowości, zdolności oraz dyspozycyjności do pracy w trybie zmianowym

- przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

-nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy !

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 41303
Wyświetlony: 72
Wygasa: 2022-07-24 08:47:02

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from