(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ Z JĘZ. NIEMIECKIM LUB/I ANGIELSKIM

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2023-05-18 06:31:05

Opis

FIRMA LECHPOL POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO:

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM LUB/I ANGIELSKIM

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina

Nr Ref.: S/D/2023

Główne zadania:

- obsługa internetowej platformy sprzedażowej,

codzienny kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi,

- doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

 - tłumaczenie tekstów,

 - wsparcie działu sprzedaży w bieżących obowiązkach.

Wymagania:

-  WARUNEK KONIECZNY: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub/ i angielskiego (preferowany język niemiecki),

- dobra znajomość pakietu Office,

- skuteczność w działaniu,

-  odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

 - umiejętność szybkiego uczenia, chęć zdobywania nowych doświadczeń.

Oferujemy:

 umowę o pracę na pełen etat,

 - stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

 - interesującą pracę w przyjaznej atmosferze,

- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

- możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 43228
Wyświetlony: 92
Wygasa: 2023-06-17 06:31:05

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from