(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY B2B

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2024-03-25 06:40:17

Opis

FIRMA LECHPOL POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina

Nr Ref.: sprzedaż/2024

Jeżeli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, zdeterminowaną i nastawioną na wyniki, chciałbyś się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, to zapraszamy Cię do naszego zespołu handlowców .
Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku ? – dla Nas to żaden problem wszystkiego Cię nauczymy wystarczy Twoje zaangażowanie i chęci do pracy.

Główne zadania:
- utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami,
- pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
- umawianie i odbywanie rozmów telefonicznych oraz bezpośrednich spotkań z klientami,
- regularne odwiedzanie przypisanych klientów.

Wymagania:
- odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność szybkiego uczenia, chęć zdobywania nowych doświadczeń,
- prawo jazdy kategorii B,
- dyspozycyjność związana z delegacjami służbowymi, co najmniej dwa razy w miesiącu.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- interesującą pracę w przyjaznej atmosferze,
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
- ubezpieczenie na życie,
- opiekę medyczną Medicover.

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 44749
Wyświetlony: 39
Wygasa: 2024-04-24 05:40:17

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from