(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY B2B

Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2023-05-22 10:15:51

Opis

FIRMA LECHPOL POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina
Nr Ref.: sprzedaż/2023

Główne zadania:
- utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami,
- doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
- analiza rynku,
- pozyskiwanie nowych partnerów handlowych w kanale B2B,
- umawianie i odbywanie rozmów telefonicznych oraz bezpośrednich spotkań z klientami,
- regularne odwiedzanie przypisanych klientów.

Wymagania:
- znajomość branży elektronicznej, komputerowej,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość pakietu Office,
- skuteczność w działaniu,
- odpowiedzialność i dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność szybkiego uczenia, chęć zdobywania nowych doświadczeń,
- umiejętność komunikacji na poziomie sprzedaży/ negocjacji i obsługi klienta B2B,
- prawo jazdy kategorii B,
- dyspozycyjność związana z delegacjami służbowymi co najmniej dwa razy w miesiącu.

Mile widziane:
- dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- interesującą pracę w przyjaznej atmosferze,
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 43272
Wyświetlony: 61
Wygasa: 2023-06-21 10:15:51

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from