(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Praca w Garwolinie - wolne weekendy

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882436318
Dodane 2021-12-07 10:03:39

Opis

Interesuje Cię praca OD ZARAZ? Szukasz pracy z dojazdem? Aplikuj już dziś!

Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

- operator linii pakowania

Oferujemy:

- stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek,

- BEZPIECZNY proces rekrutacji i dopełnienia formalności

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),   WOLNE WEEKENDY

- umowę o pracę tymczasową (ZUS, płatny urlop, inne świadczenia),

- transporty na trasach z Puław, Dęblina, i Ryk

Zadania:

- proste czynności manualne,

- napełnianie i pakowanie kosmetyków,

- praca przy linii produkcyjnej

Oczekujemy:

- rzetelności i zaangażowania,

- zdolności manualnych,

- umiejętności pracy w zespole

- NIE OCZEKUJEMY doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści PRACA na numer  882 436 318   – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów!

Możesz też aplikować za pośrednictwem linku:

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 39993
Wyświetlony: 92
Wygasa: 2022-01-06 10:03:39

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from