Tu dodasz ogłoszenie

PRACA SZLIFIERZ

Kontakt Kontakt: tel.: 25 7541224, email: rekrutacja@warynski.org
Dodane 2022-08-05 12:52:47

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Waryński Origin Sp. z o.o. w Żelechowie aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Szlifierz.

Opis stanowiska:

·         szlifowaniem detali metalowych, płaskich i owalnych na szlifierkach konwencjonalnych.

Wymagania:

·         zdolności manualnych,

·         umiejętności pracy w zespole,

·         dobrej organizacji pracy,

·         wykształcenie zawodowe, techniczne,

·         umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,

·         dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy jako szlifierz.

Zapewniamy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         możliwość rozwoju,

·         wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i umiejętności, rosnące wraz z kompetencjami.

Zainteresowanych podjęciem zatrudnienia prosimy o kontakt w godzinach: 7-16

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (ofercie pracy) dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko szlifierza, prowadzonego przez Waryński Origin Sp. z o.o. z siedzibą w Żelechowie przy ul. Traugutta 52

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 41559
Wyświetlony: 12
Wygasa: 2022-09-04 12:52:47
Joomla! Hosting from