(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Operator techniczny-Praca, Atrakcyjne benefity

Kontakt Jeżeli jesteś zainteresowany APLIKUJ eRecruiter bądź zadzwoń

789-191-91

i dopytaj o szczegóły
Dodane 2022-05-26 08:46:43

Opis

Firma Avon poszuuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR TECHNICZNY

Miejsce pracy: GARWOLIN

Oferujemy;

  • Dofinansowanie do zorganizowanego transportu pracwniczego
  • Atrakcyjny pakiet socjany: Paczki niespodzianki dla pracowników, zniżki na produkty Avon, stołówkę pracowniczą, dodatkowy dzień wolny na badania profilakyczne, 3 dni wolne z okazji wolontariatu, prezent urodzinowy i świątczeny, świątczna doładowania itp.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie zmianowym,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego.
  • Praca w dynamicznym i nowoczesnym środowisku.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych pakowalni.
  • Przygotowanie linii produkcyjnej do produkcji według obowiązujących standardów oraz zapewnienie obsługi linii poprzez wykonywanie przestawek linii, regulacji i usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń
  • Wsparcie mechaników konserwatorów w okresowych przeglądach maszyn.
  • Odpowiedzialność za procesy mycia i sanityzacji maszyn i części dozujących.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane wykształcenie średnie techniczne.
  • Wiedza techniczna w zakresie urządzeń produkcyjnych.
  • Znajomość linii produkcyjnych i technologii produkcji.
  • Precyzja w działaniu.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy w zespole i skutecznej komunikacji.
  • Sumienność i samodyscyplina

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 41108
Wyświetlony: 65
Wygasa: 2022-06-25 08:46:43

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from