(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Operator maszyn^ umowa o pracę bezpośrednio^ ATRAKCYJNE warunki

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882436317
Dodane 2023-05-30 11:58:14

Stabilna i prężnie rozwijająca się firma poszukuje operatorów maszyn (z doświadczeniem i do przyuczenia). Jeśli zależy Ci na pracy stałej i dobrych warunkach płacowych - zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia + dodatki), uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji

- bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie emerytalne, pakiet świadczeń socjalnych - wczasy pod gruszą, dofinansowania do wydarzeń kulturalnych, wyjazdów dla dzieci, paczki świąteczne, pożyczki na preferencyjnych warunkach)

- pracę w systemie równoważnym (6-18,18-6 lub 7-19,19-7) - mniej dni pracy w miesiącu- więcej wolnego!

- możliwość rozwoju w nowoczesnej organizacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Zadania:

- obsługa maszyny, ustawianie, konserwacja

- kontrola procesu produkcji

- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Poszukujemy również operatorów wytłaczarki - osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu!

Oczekujemy:

- doświadczenie w obsłudze maszyn lub chęci do przyuczenia

- znajomości języka polskiego (oferta także dla obcokrajowców)

Lokalizacja: okolice Kołbieli

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/operator-maszyn_ostrow_86426/ , lub kontaktu telefonicznego - 882 436 317 - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 43312
Wyświetlony: 80
Wygasa: 2023-06-29 11:58:14

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from