(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Od zaraz praca w Garwolinie*czynności manualne*do przyuczenia*od pon do pt

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882436317
Dodane 2023-05-24 14:12:22

Chcesz pracować przy produkcji największych światowych marek? Zależy Ci na pracy od poniedziałku do piątku? Zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Oferujemy:

- pracę od pon. do pt. (wolne weekendy)

- zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

- kartę sportową i prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie

- stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek

- transporty na trasach z: Puław, Dęblina, Ryk oraz Siedlec

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Zadania:

- wykonywanie prostych czynności manualnych

- napełnianie i pakowanie kosmetyków

- praca przy linii produkcyjnej

Oczekujemy:

- zdolności manualnych, technicznych

- NIE WYMAGAMY doświadczenia --> możliwość przyuczenia

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz: https://randstadpl.traffit.com/public/an/czRsMkxHST0= , lub wyślij wiadomość Praca Garwolin na  882 436 317. Oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej (docelowo stałe zatrudnienie)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 43295
Wyświetlony: 86
Wygasa: 2023-06-23 14:12:22

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from