(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Praca w Sklepie Internetowym CARINII

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@carinii.com.pl
Dodane 2021-12-08 13:49:08

Marka Carinii od lat zaspokaja gusta najbardziej wymagających kobiet, które cenią nowoczesny design. Kolekcje tworzone przy współpracy ambasadorek marki Natalii Siwiec i Magdy Pieczonki - łączą modowy indywidualizm, najnowsze trendy i odważne wzornictwo.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Czekamy na Twoje CV!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:  Manager do spraw social media

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- zainteresowanie tematyką social media

- lekkie pióro

- dobra organizacja pracy i terminowość

- łatwość nawiązywania kontaktów

- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- prowadzenie profili na portalach: Facebook i Instagram

- przygotowanie treści i wybór zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych

- nawiązywanie kontaktów i współpraca z infulencerami

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju

- atrakcyjne wynagrodzenie

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 40002
Wyświetlony: 172
Wygasa: 2022-01-07 13:49:08

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from