(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Kontakt praca@lechpol.pl
Dodane 2023-06-02 06:16:11

Opis

FIRMA LECHPOL POSZUKUJE OSÓB, KTÓRE CHCĄ TRWALE ZWIĄZAĆ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ Z DZIAŁEM LOGISTYKI NA STANOWISKU

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Miętne k. Garwolina

Nr Ref.: magazyn / 2023

Główne zadania:
- przyjęcia towaru
- rozładunek i załadunek towaru
- kompletacja zamówień
- konfekcjonowanie towaru

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność
- sumienność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- znajomość obsługi komputera pod kątem programów magazynowych

Chcesz wiedzieć, jak wygląda praca na stanowisku magazyniera w firmie Lechpol Electronics? Zobacz film uczniów ZS Miętne: https://www.lechpol.eu/wiadomosci/zawod-magazynier-i-logistyk-w-firmie-lechpol-film-uczniow-zs-mietne

Prosimy o wpisanie w tytule maila numeru referencyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 43328
Wyświetlony: 65
Wygasa: 2023-07-02 06:16:11

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from