(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Kontakt Kontakt: tel: 722 220 858, email: hr@brueggen.com
Dodane 2024-03-20 07:31:38

Opis

Brueggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

IT Manager

Jako integralny członek globalnego działu IT, będziesz kluczowym graczem w lokalnym zespole zarządzającym, zapewniając płynne dostosowanie strategii IT do ogólnych celów biznesowych.
Będziesz częścią globalnego działu IT i będziesz ściśle współpracować z działem Transformacji i Innowacji (TI).

Zakres obowiązków:

Jako Lider będziesz odpowiedzialny za:
•Zarządzanie zespołem IT, środowiskiem i projektami, zapewniając zgodność z celami biznesowymi
•Pełnienie roli bezpośredniego partnera biznesowego IT dla lokalnego kierownictwa, rozumienie i zaspokajanie potrzeb firmy
•Rozwijanie lokalnego IT w ramach zespołu OneIT, zapewniając zgodność z globalnymi strategiami IT i TI
•Zarządzanie lokalnymi usługami i projektami IT i TI z podejściem zorientowanym na biznes
•Współpracę z innymi centralnymi działami IT i działem TI, z uwzględnieniem strategii Brüggen 2032 i OneIT
•Wdrażanie i egzekwowanie globalnych standardów i wytycznych IT i TI
•Planowanie i kontrolę budżetu lokalnego działu IT w porozumieniu z globalnymi interesariuszami
•Zapewnienie ciągłości wszystkich lokalnych usług IT
•Prowadzenie i monitorowanie procesów i innowacji IT i TI, ulepszanie podstawowych usług w całej grupie

Zadania ogólne:
•Zapewnienie kompleksowego wsparcia technicznego, zarządzanie lokalną infrastrukturą IT
•Nadzór nad sprzętem, systemami operacyjnymi i cyklem życia aplikacji
•Pełnienie roli pierwszego kontaktu dla konsultacji związanych z projektami IT
•Wdrażanie i dostosowywanie grupowych rozwiązań IT do kontekstu lokalnego

Nasze oczekiwania:

Wiedza techniczna:
•Biegłość w zarządzaniu infrastrukturą, w tym VMware, Microsoft M365 Cloud i Active Directory
•Znajomość systemów MES (np. MPDV Hydra) będzie dodatkowym atutem.

Pozostałe:
•3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu i rozwijaniu zespołów opartych na infrastrukturze IT
•Umiejętność przekładania potrzeb biznesowych na rozwiązania IT
•Znajomość procesów biznesowych w organizacji produkcyjnej
•Motywacja do pracy w międzynarodowym zespole, silne umiejętności interpersonalne i przywódcze.
•Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów, proaktywna postawa i silne poczucie odpowiedzialności
•Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
•Gotowość do podróżowania dwa razy w roku na globalne spotkania działu
•Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
•pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie produkcyjnej
•możliwość rozwoju zawodowego
•ciekawą pracę w nowoczesnej, zorientowanej na przyszłość firmie rodzinnej, którą możesz aktywnie współtworzyć
•zaangażowany i chętny do współpracy zespół IT
•pakiet świadczeń: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, bezpłatny wstęp na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne

Więcej ofert na stronie: www.brueggen.com.pl w zakładce PRACA.
Aplikuj online lub wyślij CV z nazwą stanowiska na adres e-mail.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 44722
Wyświetlony: 30
Wygasa: 2024-04-19 06:31:00

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from