(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tu dodasz ogłoszenie

Wyszukiwarka ogłoszeń

Automatyk*technik utrzymania*bezpośrednie zatrudnienie

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882436317,
Dodane 2022-10-03 07:55:02

Opis

Posiadasz wiedzę z zakresu automatyki, elektroniki lub pokrewną? Szukasz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Prześlij swoje zgłoszenie.

Obecnie poszukujemy Automatyka

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji

- bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych ZFŚS

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zadania:

- utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego

- obsługa techniczna maszyn, urządzeń produkcyjnych z zakresu automatyki przemysłowej

- diagnozowanie i usuwanie pojawiających się awarii

Oczekujemy:

- wiedzy z zakresu sterownia i pneumatyki

- znajomości sterowników PLC

- posiadania uprawnień SEP

- dyspozycyjności do pracy zmianowej

 Jesteś zainteresowany/a? Prześlij zgłoszenie za pośrednictwem formularza: https://randstadpl.traffit.com/public/an/czRoekxXND0=  lub skontaktuj się telefonicznie - 882 436 317.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 41994
Wyświetlony: 44
Wygasa: 2022-11-02 08:55:02

Ogłoszenia specjalne

Joomla! Hosting from