Tu dodasz ogłoszenie

TATRA SPRING POLSKA - APARATOWY

Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@tatraspring.pl
Dodane 2021-01-12 10:21:12

Opis

Tatra Spring Polska Sp. z o.o. to firma zajmująca się usługową produkcją kosmetyków dla wiodących marek światowych. Zlokalizowana jest w Garwolinie, przy obwodnicy od strony  Warszawy.

Na rynku polskim istniejemy od 2008 roku. Nasze początki działalności to głównie konfekcjonowanie oraz wszelkiego rodzaju usługi pakowania zestawów upominkowych. W kolejnych latach poszerzyliśmy nasze portfolio usług o mieszanie i napełnianie perfum, kremów i balsamów.   

W 2015 roku nasza firma została przejęta przez włoską firmę Cosmint – renomowaną firmę produkującą kosmetyki dla klientów z całego świata.   Dzięki temu firma weszła w fazę dynamicznego rozwoju i znacząco poszerzyła gamę oferowanych usług. W 2017 roku przeprowadziliśmy transfer nowych technologii z Włoch co zaowocowało dalszym wzrostem produkcji. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

APARATOWY

miejsce pracy : Garwolin

 

Główne obowiązki:

·        Odważanie surowców do produkcji mas kosmetycznych

·        Załadunek surowców do zbiorników mieszających

·        Prowadzenie  procesu mieszania mas kosmetycznych

·        Mycie i dezynfekcja urządzeń produkcyjnych, zbiorników magazynowych, elementów stacji uzdatniania wody

 

Wymagania:

·        Wykształcenie minimum zawodowe

·        Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

·        Dobra organizacja pracy własnej

·        Samodzielność

·        Odpowiedzialność

·       Komunikatywność

 

Oferujemy:

·        Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym

·        Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Świadczenia z Funduszu Socjalnego (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport i wypoczynku)

·        Pakiet prywatnej opieki medycznej

·        Ubezpieczenie na życie

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie maila: APARATOWY.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez Tatra Spring Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tatra Spring Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Tatra Spring Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie przy ul. Trakt Lwowski 155. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana/Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 

Więcej aktualnych rekrutacji znajduje się na naszej stronie internetowej: www.tatraspring.com w zakładce PRACA.

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 37976
Wyświetlony: 38
Wygasa: 2021-02-11 10:21:12
Joomla! Hosting from