Tu dodasz ogłoszenie

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ

Dodaj do ulubionych
Kontakt Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: ipleskot@ottoworkforce.pl Tel.504756846
Dodane 2018-03-14 06:52:24

Opis

 

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

 

PRACOWNIK LINII KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ

 

Miejsce pracy: Garwolin

 

Nr Ref.: OLKZ/GAR/03/2018/IP

 


ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

 

 

 

- pakowanie paczek z kosmetykami w/g zamówienia

 

 

 

OFERUJEMY:

 

- stałe zatrudnienie,

 

- szkolenia,

 

- premie,

 

- umowę o pracę.

 

WYMAGAMY:

 

- dyspozycyjności,

 

- zaangażowania,

 

- uczciwości.

 


 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tel.504756846

 

 

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

 

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

 

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 28517
Wyświetlony: 74
Wygasa: 2018-04-13 05:52:24