Tu dodasz ogłoszenie

Praca w ochronie 24/48 - Garwolin i okolice.

Dodaj do ulubionych
Kontakt email: slawomir.bialek@konsalnet.pl
Dodane 2020-09-10 11:12:43

Opis

Seris Konsalnet Holding S.A. zatrudni kobiety i mężczyzn z podstawową znajomością obsługi komputera, do ochrony obiektów przemysłowych w systemie 24/48 w Garwolinie i okolicach. Stawka 17,00zł/h brutto.

Mile widziane doświadczenie. Zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oczekujemy:

• Zaangażowany/a w obowiązki,

• Punktualność,

 

Oferujemy:

• Elastyczny grafik,

• Terminowe wynagrodzenie,

• Atrakcyjne stawki.

 

Kontakt:

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na powyższe stanowisko przez Seris Konsalnet Holding S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Seris Konsalnet Holding S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Seris Konsalnet Holding S.A. z siedzibą w 01-267 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 55,

2. inspektorem ochrony danych w Seris Konsalnet Holding S.A. jest Pan Mateusz Jankowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a;

4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat;

5. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

6. posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

7. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 37198
Wyświetlony: 221
Wygasa: 2020-10-10 11:12:43