Tu dodasz ogłoszenie

Praca biurowa

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882436317
Dodane 2020-07-21 13:14:42

Szukasz miejsca do odbycia praktyk? Stawiasz na swój rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Zgłoś się do nas, nie czekaj! Obecnie, do jednego z naszych biur na terenie Garwolina, poszukujemy Praktykanta/ki.

Oferujemy:

·         zdobycie doświadczenia i praktycznych umiejętności w branży HR w międzynarodowej organizacji

·         pełne wsparcie ze strony najlepszych specjalistów w branży

·         doświadczenie w rekrutacjach na różne stanowiska

·         szansę poznania różnych metod rekrutacji i selekcji

Zadania:

·         wsparcie zespołu w prowadzonych projektach rekrutacyjnych

·         udział w spotkaniach rekrutacyjnych

·         branie udziału w zatrudnianiu pracowników

·         prace administracyjne

Oczekujemy

·         zainteresowania obszarem HR

·         zdolności interpersonalnych

·         chęci i motywacji do rozwoju osobistego

Tel. 882 436 317

Jesteś zainteresowany/a prześlij do nas swoje CV: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/praktykantka-hr_garwolin_64374/

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 36826
Wyświetlony: 115
Wygasa: 2020-08-20 13:14:42