Tu dodasz ogłoszenie

PILNIE POSZUKUJEMY OPERATORA LASERA

Dodaj do ulubionych
Kontakt 668 644 171
Dodane 2019-04-15 11:56:34

Opis

 OPERATOR LASERA

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie obsługiwać zaawansowaną technologicznie maszynę do cięcia laserowego oraz prowadzić niezbędną dokumentację.

Wymagania:

  • gotowości do pracy zmianowej
  • chęć do nauki
  • znajomość obsługi komputera
  • zmysł techniczny
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na urządzeniach do cięcia laserowego blach lub profili

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami
  • Możliwość współpracy w ciekawym zespole ludzi

 bądź dostarczenie do biura głównego w Oziemkówce 57a

telefon kontaktowy 668-644-171

Obowiązek informacyjny RODO:

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 32968
Wyświetlony: 41
Wygasa: 2019-05-15 11:56:34