Tu dodasz ogłoszenie

Pakowanie kosmtyków

Dodaj do ulubionych
Kontakt 501332341, 697505709
Dodane 2017-06-19 07:33:23

Randstad Polska Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukuje osób na stanowiska:
- operator linii pakowania,
- operator techniczny linii

Główne obowiązki:
- proste czynności manualne,
- napełnianie i pakowanie kosmetyków,
- praca przy linii produkcyjnej

Od kandydatów oczekujemy:
- zdolności manualnych,
- dyspozycyjności do pracy zmianowej,
- rzetelności i zaangażowania,
- umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:

- atrakcyjną stawkę
- pracę na pełen etat OD ZARAZ,
- umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia),
- komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze,
- pakiet benefitów Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty do 50% na zakupy online),
- możliwość rozwoju i awansu

Miejsce pracy: firma Tatra Spring

Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści ‘’PRACA” pod numer 697 505 709 lub           501 332 341 – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów!

Na aplikacjach prosimy umieścić informację:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.
Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 25881
Wyświetlony: 102
Wygasa: 2017-07-19 07:33:23

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Wyszukiwarka ogłoszeń