Tu dodasz ogłoszenie

Pakowacz/ka kosmetyków

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882436317, 882436318
Dodane 2020-12-28 12:07:35

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, wyślij sms o treści PRACA na numer 501 332 341 lub 882436317 , a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty ! Lub prześlij swoje zgłoszenie: https://randstadpl.traffit.com/public/form/a/dlkxd0xHVT0=

Zapewniamy bezpieczne warunki na produkcji oraz stosujemy się do wszelkich procedur bezpieczeństwa. Z nami pracujesz bezpiecznie - sprawdź!

Poznaj nas i naszą ofertę pracy!

Oferujemy

·         atrakcyjną stawkę godzinową 15,45 zł brutto/h,

·         pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),

·         umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia),

·         możliwość indywidualnego dostosowania grafiku lub pracę dodatkową,

·         transport do zakładu pracy (z wielu miejscowości) na trasach z Siedlce-Garwolin i Puławy-Garwolin,

·         najlepiej zadzwoń do nas i zapytaj o transport ze swojej miejscowości,

·         karta sportowa i prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

Zadania:

·         napełnianie i pakowanie kosmetyków,

·         praca przy linii produkcyjnej,

·         możliwość obsługi maszyn - poszukujemy również osób na inne stanowiska

Oczekujemy:

·         motywacji i chęci do pracy,

·         nie oczekujemy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 37912
Wyświetlony: 46
Wygasa: 2021-01-27 12:07:35
Joomla! Hosting from