Tu dodasz ogłoszenie

lider techniczny

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882436318 lub 882436317
Dodane 2021-01-21 11:55:32

Szukasz stabilnego zatrudnienia, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Prześlij do nas swoje zgłoszenie.

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się usługową produkcją kosmetyków dla wiodących światowych marek poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

oferujemy

·         pracę w stabilnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

·         pracę od poniedziałku do piątku (system 3 zmianowy)

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego

·         pracę z nowoczesnymi technologiami

·         kartę sportową i prywatną opiekę medyczną w atrakcyjnej cenie

·         transport do zakładu pracy, na trasach: Puławy-Ryki-Garwolin, Siedlce-Stoczek Łukowski-Garwolin

zadania

·         przygotowywanie i ustawianie linii produkcyjnych oraz maszyn

·         wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem linii pakowania

·         dokładanie komponentów podczas procesu produkcyjnego

·         wykonywanie przestawek i regulacji linii produkcyjnych

·         rozliczanie materiałów i przyjęcie produktów

oczekujemy

·         wykształcenia min. średniego

·         umiejętności pracy w zespole

·         komunikatywności

·         dokładności

·         umiejętności pracy pod presją czasu

·         mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy: Garwolin

Zapewniamy bezpieczne warunki na produkcji oraz stosujemy się do wszelkich procedur bezpieczeństwa. Z nami pracujesz bezpiecznie - sprawdź!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje zgłoszenie poprzez formularz aplikacyjny: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/lider-techniczny_garwolin_67684/

Chcesz poznać więcej szczegółów - skontaktuj się z nami - 882436317 lub 882436318.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 38018
Wyświetlony: 25
Wygasa: 2021-02-20 11:55:32
Joomla! Hosting from