Tu dodasz ogłoszenie

Kontroler Jakości

Dodaj do ulubionych
Kontakt hr@brueggen.com
Dodane 2020-11-12 11:05:36

Opis

BRÜGGEN POLSKA SP. Z O. O.

Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Wildze poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

Główne obowiązki:

• Kontrola surowców, półproduktów i wyrobów gotowych na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

• Kontrola przestrzegania zasad GMP/GHP w obszarze produkcji i magazynu.

• Nadzór na prawidłowością działania HACCP.

• Pobieranie i archiwizowanie próbek (surowce, półprodukty, wyroby gotowe).

• Zgłaszanie reklamacji surowców, materiałów opakowaniowych oraz wyrobów gotowych

• Zwalnianie/blokowanie w systemie surowców, półproduktów, wyrobów gotowych (SAP QM).

•Sporządzanie dokumentacji jakościowej.

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Wykształcenie średnie (preferowane kierunki: technologia żywności, towaroznawstwo, gastronomia lub pokrewne).

• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

• Znajomość branży spożywczej.

• Praktyczna znajomość systemów HACCAP, GMP/GHP, BRC, IFS

• Znajomość MS Office.

• Podstawowa znajomość języka angielskiego.

• Umiejętność podejmowania decyzji

• Dobra organizacja pracy.

• Dokładność.

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy (3 dni od godz. 6 do godz. 18; 3 dni wolne; 3 noce od godz. 18 do godz. 6; 3 dni wolne).

Oferujemy:

• Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.

• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

• Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

Więcej ofert na stronie: www.brueggen.pl

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 37663
Wyświetlony: 37
Wygasa: 2020-12-12 11:05:36