Tu dodasz ogłoszenie

Garwolin. Praca od pon. do pt.

Dodaj do ulubionych
Kontakt 882 436 318
Dodane 2020-09-07 09:24:39

Interesuje Cię praca OD ZARAZ? Szukasz pracy z dojazdem? Aplikuj już dziś!

Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

·         operator linii pakowania

·         pakowacz/ka kosmetyków

STABILNA praca lub praca dodatkowa

Oferujemy:

·         stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek lub pracę dodatkową,

·         BEZPIECZNY proces rekrutacji i dopełnienia formalności

·         pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6), WOLNE WEEKENDY !!

·         umowę o pracę tymczasową na pełen etat (ZUS, płatny urlop, inne świadczenia),

·         możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego

·         transporty na trasach z Siedlec, Stoczka Łukowskiego, Puław, Dęblina, i Ryk

·         Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad Plus. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Zadania:

·         proste czynności manualne,

·         napełnianie i pakowanie kosmetyków,

·         praca przy linii produkcyjnej

Oczekujemy:

·         rzetelności i zaangażowania,

·         zdolności manualnych,

·         umiejętności pracy w zespole

·         NIE OCZEKUJEMY doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Miejsce pracy: Garwolin (firma Tatra Spring)

Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści "PRACA" na numer   882 436 317 lub 882 436 318   – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów! Możesz też aplikować za pośrednictwem linku: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/operator-linii-pakowania_garwolin_47324/

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 37165
Wyświetlony: 209
Wygasa: 2020-10-07 09:24:39