Tu dodasz ogłoszenie

Dam pracę - Doradca Techniczno-Handlowy

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel: 690609716,
e-mail: biuro@mewat.eu
Dodane 2020-07-21 06:28:10

Opis

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Wola Rębkowska

Twoje korzyści:
• Praca w siedzibie firmy, w przyjaznej atmosferze,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długotrwałą współpracę,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Wsparcie kierownictwa i zespołu,

Twoje zadania:
• Sporządzanie ofert cenowych i kalkulacji techniczno-handlowych,
• Wsparcie zespołu sprzedażowego i Klienta - doradztwo techniczno-handlowe,
• Obsługa zapytań ofertowych i zleceń niestandardowych w zakresie ich weryfikacji i wyceny,
• Dystrybucja informacji handlowych w zespole,
• Dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy,

Twoje kompetencje:
• Wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe (elektryk, elektromonter lub pokrewne) lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych i dokumentacji technicznej,
• Znajomość zagadnień związanych z pracą układów elektrycznych;
• Znajomość oprogramowania typu CAD oraz MS Office;
• Sumienność, dokładność oraz zaangażowanie,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Wiedza i doświadczenie w branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem.

W treści CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MEWAT s.c. P. Kalinowski P. Paziewski z siedzibą w Woli Rębkowskiej, ul. Przemysłowa 45, moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego CV, w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 36812
Wyświetlony: 110
Wygasa: 2020-08-20 06:28:10