Tu dodasz ogłoszenie

Folie kiszonkarskie odstraszające gryzonie i ptaki

Dodaj do ulubionych
Kontakt Telefon 500 449 215
E-mail marketing@hathoreko.pl
Dodane 2021-01-15 13:54:14

Opis

Folie pryzmowe (okryciowe), folie do owijania sianokiszonek, Rękawy foliowe Agrirepel z dodatkiem odstraszającym szkodniki. Kompleksowa izolacja, zabezpieczenie, a jednocześnie prosta obsługa.

Dodatek odstraszający Combirepel składa się z elementów naturalnego pochodzenia, takich jak olejki eteryczne. Dodatek nie jest pestycydem, nie szkodzi, ani nie zabija zwierząt. Jest w 100% bezpieczny w użytkowaniu dla ludzi, nie oddziałuje w żaden sposób na paszę, glebę i środowisko. Jest to nowość na Polskim rynku. Folia z powodzeniem sprzedawana jest od kilku lat na rynkach zachodnich m.in. w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Francji, Belgii, Finlandii i wielu innych.

Jako jedyna firma na rynku otrzymaliśmy certyfikat ECHA (Europejska Agencja Chemikaliów)
W celu udowodnienia skuteczności, przeprowadzono serię badań terenowych z użyciem preparowanych i niepreparowanych materiałów do owijania beli. Próby terenowe przeprowadzono w 2015 i 2018 r. w różnych gospodarstwach rolnych w Belgii.

Badania terenowe wykazały, że we wszystkich przypadkach ataki ptaków i szczurów zostały znacznie zmniejszone, gdy użyto preparowanej folii (tylko 0-3% ataków). Folia do owijania beli preparowana Combirepel™ wykazuje znaczną redukcję ataków ptaków i lub gryzoni w porównaniu z niepreparowaną folią.
Ten efekt odstraszający jest równoznaczny z ekonomicznym zyskiem dla rolnika dzięki zwiększonej ilości wysokiej jakości paszy dla bydła.


Kupuj u oficjalnego dystrybutora, zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie użytkowania. Dostawa na terenie całego kraju. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i poznaj pełną ofertę.

Zobacz jak działa środek odstraszający: https://www.youtube.com/watch?v=9BYu4oa6NH4&feature=emb_title

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 37993
Wyświetlony: 22
Wygasa: 2021-02-14 13:54:14
Joomla! Hosting from