Tu dodasz ogłoszenie

Labrador Retriever szczeniaki rodowodowe ZKwP FCI

Dodaj do ulubionych
Kontakt tel 510122066
www.forestandriver.pl
FB Forest and River, Labrador and Chesapeake Bay Retriever.
Dodane 2017-06-20 11:13:01

Opis

Labrador Retriever Szczeniaki urodzone 13.06.2017r. w hodowli Forest and River. Odbiór w sierpniu.
Bri Bri urodziła dziesięć szczeniąt: biszkoptowego i czarnego pieska, pięć biszkoptowych i trzy czarne suczki. 
Matka, czarna BRI BRI Forest and River to bardzo kontaktowa i zrównoważona suczka, jej rodzice są wystawowymi Championami Polski i Championami Pracy. Podobnie rodzice ojca szczeniąt DREAM Cotoneaster (biszkoptowy). Dream z sukcesami startował w Konkursach Retrieverów, Zawodach Dummy, zdał z maksymalną ilością punktów egzamin do kynoterapii i obecnie pracuje z chorymi dziećmi.  Zamieszczam fotki rodziców.
Po raz drugi mam szczeniaki po tych rodzicach. Maluchy urodzone w 2016r. wyrosły na zdrowe, mądre i karne psy o lekkiej, sportowej budowie. Kilkoro z nich ma w przyszłości pracować, np. suczka MIJA w GOPR będzie szukała ludzi.
Mam też teraz szczenięta mniej znanej rasy Chesapeake Bay Retriever. To brązowe psy o lekko falującej sierści. Bardziej niż labradory sprawdzają się jako psy stróżujące – zamieszczam fotkę. To mądre psy, kupują je ode mnie do izba celnej, kynoterapii, do szkolenia na przewodników niewidomych.
Razem ze szczeniaczkiem dostajecie ode mnie metryczkę ZKwP (FCI) i wyprawkę – na fotce.
Pomagam w szkoleniu pieska, rozwiązywaniu problemów. Oferuję hotel, w czasie pobytu hotelowego psa mogę zająć się jego szkoleniem. Moje doświadczenie to wieloletnia hodowla, starty z czternastoma psami w konkursach – kilkadziesiąt razy wygrywałem, zdobyłem z dwoma psami Championat Pracy, jestem asystentem sędziowskim konkursów pracy retrieverów, wyżłów i psów małych ras.
Więcej informacji o mnie, rodzicach szczeniąt i fotek maluchów znajdziecie na mojej stronie www.forestandriver.pl i na fb:  Forest and River, Labrador and Chesapeake Bay Retriever.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 25891
Wyświetlony: 361
Wygasa: 2017-07-20 11:13:01

Tu dodasz ogłoszenie

Ogłoszenia specjalne

Sprzedam działkę
2018-05-06 16:32:34Sprzedam
Działka na sprzedaż w Woli Łaskarzewskiej. Powierz ...

Wyszukiwarka ogłoszeń